VECTRA 3D ANALİZ SİSTEM

Artık karar vermek çok daha kolay

VECTRA XT 3d simülasyon sistemi ile hayal etmenin ötesine geçin, sonucu gözlerinizle görün, ve doktorunuzun doğru karar verdiğinden emin olun.

Çok yüksek çözünürlükte yüz, meme, ve vücut fotoğrafları çekilir. Fotoğraflar bilgisayar yazılım ortamında işlenerek 3 boyutlu sanal gerçeklik haline dönüştürülür. Tüm çekimler ne oluşturulan görsel imajlar hareket ve ışıktan etkilenmeyecek şekilde standart hale getirilir. Bu sayede ameliyattan önceki haliniz ile sonraki halinizi en doğru ve gerçek şekilde değerlendirebilirsiniz. Ya da gerçeğe çok yakın imajlama ile  ameliyat veya düşündüğünüz işlemlerin olası sonrasını görüp karar verebilirsiniz.

Olasılıklar değerlendirilir

Evet, vectra xt görüntüleme sistemini belki de en harika yapan özellik budur. Kendi vücudunuz ile ilgili yaptırmayı düşündüğünüz bir uygulamayı daha yaptırmadan olası sonrasını görebilirsiniz. Çeşitli ihtimalleri aynı anda görsel olarak değerlendirebilirsiniz. Sonuçta da bu ihtimaller arasında bir seçim yaparak kendiniz için doğru tercih yaptığınızdan emin olursunuz.

meme-buyutme-5_d_dDeğerlendir-karar ver

Vectra xt meme

Meme operasyonları öncesinde Vecktra XT 3 boyutlu değerlendirme ile en gerçekçi sonuçlara ulaşabiliriz. Operasyon öncesinde en çok karşılaşılan boyut hakkındaki endişeler Vectra 3d analiz ile ortadan kalkıyor. Hastamızın vectra ile çekilen  fotoğrafı sanal ortama aktarılarak kişinin gerçek zamanlı 3 boyutlu beden görüntüsü çıkartılıyor ve istenilen boyuttaki meme protezi yerleştirilerek olası istenilen büyütme sonuçları ortaya çıkıyor. Farklı meme protezi seçeneklerini denemek ve aralarında seçim yapmak da mümkün. İsterseniz sutyenli ve sutyensiz hallerini de değerlendirebilirsiniz. Damla protez mi, yuvarlak mı, kasaltı – kasüstü, ve farklı boylardaki protezleri kendi memelerinizde görme imkanına sahipsiniz.

Meme dikleştirme

vectra ile işlene meme fotğrafında memelerin ölçüleri ve oranları analiz edilerek görünür hale getirilir. Mastopexy ameliyatı simulasyonu yapılarak ameliyattan sonra nasıl olacağı gösterilebilir. Olası izler hakkında bilgi sahibi olunur. Ne kadar toprlanacağı ve memede küçülme olup olmayacağı önceden tespit edilmiş olunur. Eğer iistenirse meme protezi de eklenerek sonuç değerlendirilir ve tam olarak ne istediğimiz ameliyat öncesinde belirlenmiş olur.

Vectra vücut

tüm vucut ön ve arka ve çevresel olarak değerlendirilir. Gerçek boyutlarda sanal ortamda görülerek nelerin yapılması gerektiği tam olarak ortaya konur. Liposuction simulasyonu ile isteyen yağ birikimleriniz alındığında nasıl bir vucuda sahip olacağınız gösterilebilir. Gerekli yerlere yağ dolgusu yaparak , örneğin popo bölgesi yağ doldurulduğunda nasıl görüneceği önceden değerlendirilebilir. Sırt ve yanlara ve bel bölgesine liposuction simuşasyonu yapılarak vucut yeni hali önceden görülebilir.

Vectra yüz

vectra ile yüz bölgesinde sayısız simulasyon yapılabilir. Burun ameliyatı, yüz germe , yanak ve alın germe, kaş kaldırma işlemleri ve çeşitli dolgu işlemleri simüle edilerek olası sonuçları önceden değerlendirilebilir. Ayrıca da cilt değerlendirmesi yapılır. Cilt çok yüksek çözünürlük altında büyütülerek derinlemesine incelenebilir. Böylece yapılması gerekli cilt procedürleri de doğru değerlendirilmiş, eksikler beilirlemiş ve doğru bir tedavi plan yapılmış olur. Siz de bu sırada doktorunuza fikirlerinizi 3 boyutlu görsel üzerinde sunabilirsiniz ve beraber bir tedavi planı oluşturulabilir.

Ameliyat sonrası sürpriz olmasın

Sonuçta

Kaçınılmaz olarak doğru değerlendirme ve birlikte alınan kararlar çok daha mutlu ve tatmin edici sonuçlar doğurur.