• hydrafacial

HYDRAFACIAL MD

Cilt problemlerin de yeni bir teknoloji Hydrafacial, 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilen cihaz sayesinde, cilt problemleri, lekeleri, siyah noktalardan kurtulun HD kalitesinde bir cilde sahip olun. Dünya da cilt yenileme işlemlerine leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar alan yan etkisi olmayan iyi tedavi yöntemi hydrafacial.

Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekildeşekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrazyon teknolojisi. Her cilt tipine uygun Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar almakta.

Akne Tedavisi, Skar Tedavisi,
Renk düzensizlikleri
Tıkalı gözenekler, siyah noktalar
Güneş hasarı

Hydrafacial  benzersiz her teknolojiyi kapsayan ve 17 yılı aşkın süredir Amerika ve tüm dünya genelinde birçok kullanıcıya sahiptir.

Hydrafacial  estetik teknolojisinde yeni bir dönüm noktasıdır. Hydrafacial adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen hidrat kelimesinden alır.
Nemlendirme özelliği Hydrafacial ‘ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinden ayırır. Hydrafacial  temizleyici, su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla yeni cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hücrelerini ve kirleri yok eder. Tedavi, yumuşatıcı, tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

Hidrasyon sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini arttırdığı kanıtlanmıştır. Hydrafacial cilde hem nem veren ve tahriş etmeyen bir tedavidir.

Hydrafacial tedavisi tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. En hassas ciltler bile Hydrafacial® tedavisini kolaylıkla tolere eder. Cilt bakım uzmanınız benzersiz cilt durumunuz için tedavi serumlarını özel olarak karıştırılabilir. Cilt değerlendirme ve hassaslık testi için doktorunuza ya da cilt bakım uzmanınıza danışın.

Hydrafacial  tedavisi, 15 dakika kadar uzun süren hızlı ve etkili bir tedavidir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Bu işlem çoğu kez, “bir boya fırçasının yüzde hafifçe gezinmesi” gibi bir his olarak tarif edilir. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınız yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

hydrafacial-cilt-tedavisi-4_dHydrafacial MD

Hydrafacial estetik teknolojisinde bir dönüm noktasıdır. Hydrafacial® adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen hydration kelimesinden alır.
Nemlendirme özelliği Hydrafacial’ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinden ayırır. Hydrafacial temizleyici, su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hücrelerini ve kirleri yok eder. Tedavi, yumuşatıcı, tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

Hidrasyon sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini arttırdığı kanıtlanmıştır. Hydrafacial uygulaması cilde hem ihtiyacı olan nemi kazandıran ve bunu yaparken de  tahriş etmeyen bir tedavidir.

Hydrafacial tedavisi tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. En hassas ciltler bile Hydrafacial® tedavisini kolaylıkla tolere eder. Cilt bakım uzmanımız benzersiz cilt durumunuz için tedavi serumlarını özel olarak karıştırılabilir.

Hydrafacial tedavisi, 15 dakika ile 45 dakika arası süren hızlı ve etkili bir tedavidir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Bu işlem çoğu kez, “bir boya fırçasının yüzde hafifçe gezinmesi” gibi bir his olarak tarif edilir. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınız yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

Cilt problemlerinde yeni sayılabilecek bir teknoloji olan Hydrafacial, 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi içeren cihaz seçilmiştir.

Cilt problemleri, lekeleri, siyah noktalardan kurtulun HD kalitesinde bir cilde sahip olun.

Hydradermabrazyon yöntemi

Cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği ilk sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrazyon teknolojisi vardır. Her cilt tipine uygun Hydrafacial uygulama solusyonları ile cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar elde edilir.

hydrafacial-cilt-tedavisi-7_dHydrafacial benzersiz bir teknolojiyi kapsayan ve 17 yılı aşkın süredir Amerika ve tüm dünya genelinde birçok kullanıcıya sahiptir.

Hydrafacial 1996’dan beri dünya’nın saygıdeğer bir  cilt yenileme cihazı olarak varlığını sürdürmektedir. Teknolojisi sürekli olarak katlanarak iyileşmektedir. 2015 yılında da  dünya’nın en iyi cilt yenileme cihazı ödülünü kazanmıştır.

Akne Tedavisi, Skar Tedavisi,
Renk düzensizlikleri
Tıkalı gözenekler, siyah noktalar
Güneş hasarı izleri Hydrafacial uygulamasının ana endikasyonlarıdır.

Beyaz başlık : Bu başlık ile derin ürün iletimi sağlanır. Özellikle Antiox-6 & DermaBuilder  peptide complex etkenleri cildin derin katmanlarına iletilir.

Mavi Başlık: Bu başlık ile Temizleme ve Eksfoliasyon yani cildin ölü tabakasının alınması işlemi yapılır. Activ-4 serum kullanılır.

Turunncu Başlık : Bu başlık ile belirli cilt bölgelerinde daha agresif eksfoliasyon yapılır. Activ-4 serumu kullanılır.

Teal Başlık: Peeling etkisi için  Beta-HD® & GlySal® Acid Peel  serum kullanılır.

Büyük Başlık: Temizleme ve ekfoliasyon vücut bölgeleri için (örn kollar ve Sırt): Activ-4 serum kullanılır.

Mavi – Kırmızı Işık Tedavisi: LED (Light Emitted Diode) ışık enerjisi her tür cilt tipinde terapötik etki yaratmak için kullanılabilir. Kırmızı Led diode ışık probunu yağlı ve akne eğilimli ciltlerde tedavi amaçlı kullanabilirsiniz. Tamamen ağrısız ve konforlu bir tedavidir.

Lenfatik Drenaj: Cildin toksinlerinden arındırır, ödemi atar ve şişliklerin azalmasını sağlar. Lenfatik Drenajı sağlarken kan sirkülasyonunun hızlanmasını ve artmasını sağlar. Hydrafacial seanslarından önce cildi işleme hazırlamak amacıyla kullanılır.

Hydrafacial ne için kullanılır ?

Hydrafacial MD®  tüm cilt tiplerinde uygulama yapılabilir.

Genel cilt kalitesini arttırmada yüksek düzeyde etkilidir.

Ciltteki ince kırıklar ve çizgilenmeler
Cilt elastisitesi ve yumuşaklığı
Cilt tonu düzgünlüğü sağlanması
Cilt renginin iyileştirlmesi
Cilt tonu ve kıvamındaki titrekliğin giderilmesi
Cilt dokusu kalitesinin arttırılması
Cilt hiperpigmentasyonu giderilmesi
Cilt leke tedavisi
Cilt güneş hasarı ve lekeleri tedavisi
Yağlı ve damarlı cilt tedavisi
Genişlemiş ve içi dolmuş cilt porları
İleri seviye yaşlanma bulguları
Yaşlı cilt bulguları

hydrafacialda-tedavi-4-basamakta

Hydrafacial ile tedavi 4 basamakta ilerler;

Birinci basamakta cilt yıkanır ve ölü hücrelerden temizlenir.

İkinci basamakta hafif asit uygulaması ile hafif derecede peeling yapılır.  Üst derideki lekeler ve renk asid ile açılır. Gözeneklerin ağzındaki birikimler asid ile yumuşatılır ve eritilir.

Üçüncü basamakta vakum uygulaması ile tüm kir, ölü hücreler ve gözeneklerdeki birikimler dışarı alınır, vakum ile emilerek hazneye çekilir.

Dördüncü basamak nemlendirme basamağıdır. antioksidantlar + hyaluranik asid + patentli vortex solusyonları ile cildin ihtiyacı olan etkin ve gerçek bir nemlendirme yapılır ve uzun süreli koruma sağlanır.

 Cildinizi ışıl ışıl yapın

ARINDIRIR * YENİLER * KORUR

Hydrafacial MD cildi temizlemeyi, ölü hücrelerden arındırmayı, gözenekleri boşaltmayı, cildi nemlendirmeyi ve antioksidanlarla korumayı bir arada yapabilen tek hidra-dermabrazyon sistemidir.  İşlem sırasında rahatsızlık ve sonrasında iyileşme dönemi yoktur.

VORTEX-EXFOLIATION : active-4 serum uygulaması ile ölü hücreler deriden ayrıştırılır

VORTEX-PEEL : GlySal (glikolik asit ve salisilik asit karışımı) ile peeling sonrası olumsuz etkiler görülmeden ince bir peeling yapılır.

VORTEX-EXTRACTION : Beta HD ve patentli vortex-vakum emme sistemi ile tüm gözenekler boşaltılır, ölü hücreler ve cilt üzerindeki kir çekilir

VORTEX-BOOST : Bu aşamada ciltteki esas probleme göre özelleşmiş ve hedeflenmiş tedaviler yapılır.

VORTEX-FUSION: Anyiox serum ile cilt nemlendirilir ve öeşitli antioksidanlar, petidler ve hyaluronik acid ile korumaya alınır

UZAMIŞ KORUMA : Ev kullanımlı devam ürünleri içerir. Sonuçların sürekliliği için önerilir.

2014-Hydrafacial-Award