Selülit Tedavisi

selülit tedavisi : Bacaklarda istenmeyen Portakal Kabuğu görüntüsünden nasıl kurtulursunuz ?

Selülit görünümünün oluşmasında hem yağ dokusu/hücrelerinin, hem bağ dokusu bantlarının hem de doku içi ödem oluşumunun  suçu vardır. Dolayısı selülit tedavisi için ile hem yağ hücreleri hem de bağ dokusu elemanlarına yönelik iyileştirme uygulanmalıdır.

VIORA REACTION/REFIT sistemi ile Vakum ve Radyofrekans enerjileri birleştirilerek bağ dokusu tedavi edilir. Radyofrekans enerjisi ile bağ dokusu ana yapısı olan KOLAJEN lifleri yeniden yapılandırılır, daha düzenli formasyon sağlanır. VAKUM etkisi ile masaj uygulanır. Bu sayede lenf damarları ve kan damarlarında akışkanlık arttırılır ve ödem çözülür. Ayrıca REACTION ile derin uygulama yapılarak yağ hücreleri patlatılır.

Sellülit tedavisi amacı ile ,  VIORA REACTION beraberinde uygulanan COOLSHAPE ile soğuk lipoliz yapılarak sorunlu bölgedeki yağ miktarı ciddi biçimde azaltılır. Ayrıca bölgeyi dondurma işlemi sırasında soğuk etkisi ile de bağ dokusu uyarılır ve yeniden yapılanma tetiklenir.

VIORA REACTION (radyofrekans enerjisi) ve COOLSHAPE (soğuk lipoliz) birlikteliğine bir de KAVİTASYON uyguılaması eklenebilir. Özellikle soğuk lipoliz uygulaması hemen arkasından kavitasyon uygulaması ile yağ hücre sayısı ciddi biçimde azaltılır.

viora reaction sellulit

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.