• hydrafacial

HYDRAFACIAL MD

Cilt problemlerinde yeni bir teknoloji Hydrafacial. 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilen cihaz sayesinde, cilt problemlerinizden kurtulun, HD kalitesinde bir cilde sahip olun.

Her cilt tipine uygun olan Hydrafacial; cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar elde etmemizi sağlıyor.

Hydrafacial estetik teknolojisinde yeni bir dönüm noktasıdır. Nemlendirme özelliği Hydrafacial’ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinden ayırır. Hydrafacial;  temizleyici, su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hücrelerini ve kirleri de yok eder. Tedavi; yumuşatıcı ve tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

Hidrasyon, sağlıklı ve ışıldayan bir cildin olmazsa olmazdır. Hydrafacial® cilt tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi almak için “Cilt Tedavisi Yöntemlerinde Son Teknoloji: Hydrafacial MD ile Cilt Yenileme!” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.