Sırt Bölgesi Estetiği

Sırt bölgesi estetiği zarif bir vücut görünümünün en önemli tamamlayıcıları arasındadır. Özellikle sırt dekoltesi kullanmayı seven hanımlar için sırt görünümü oldukça önemlidir.

Bu bölgede yağ birikimi olduğu takdirde sırtta istenmeyen kaba bir görünüm oluşur. Ancak sırt bölgesi estetiği ile bu istenmeyen görünümden kurtulmak, arzulandığı gibi ince, narin bir sırt yapısına kavuşmak mümkündür.

Eğer kişide, yağ birikimi ile birlikte aşırı kilo alımı ve deride sarkma varsa, sırtta estetik bir görünüm sağlamak için hem sırt liposuction hem de germe işlemleri yapılabilir. Bu iki operasyon birbirini destekleyerek sırtta arzulanan görünüme ulaşılmasını sağlar. Sırt bölgesi estetiği, estetik ameliyat dendiğinde akla ilk gelen operasyonlardan biri olmasa da vücutta bütünlüklü güzellik arzulayanların başvurmayı düşündüğü operasyonlardan biridir.

Sırt estetiği hakkında detaylı bilgi edinmek için Sırt Estetiği Nedir, Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı okuyabilir, ayrıca merak ettiğiniz her şeyi +90 212 236 57 60 numaralı telefondan bize ulaşarak sorabilirsiniz.