VECTRA 3D ANALİZ SİSTEM

VECTRA XT 3D simülasyon sistemi ile hayal etmenin ötesine geçin; ameliyat sonucunuzu önceden görün ve doktorunuzun sizin için doğru kararı verdiğinden emin olun.

VECTRA XT 3D simülasyon sisteminde, ameliyat olmayı düşünülen bölgenin yüksek çözünürlüklü fotoğrafları çekilir ve bu fotoğraflar sanal ortama aktarılarak kişinin gerçek zamanlı 3 boyutlu beden görüntüsü ortaya çıkarılır. Daha sonra bu görüntüler üzerinde, yapılması planlanan işlem uygulanır ve estetiğin sonucu daha işlem yapılmadan ortaya çıkmış olur. Dilerseniz bu sırada, doktorunuzla fikirlerinizi paylaşıp kendi fikirlerinizin 3 boyutlu görsel üzerindeki uygulanışına tanıklık edebilirsiniz.

Simülasyon sistemi ile ameliyattan önceki ve sonraki halleriniz en doğru şekilde ortaya çıkar. Gerçeğe çok yakın imajlama ile estetik işlemlerinin olası sonuçlarını görüp kararınızı ona göre şekillendirebilirsiniz. Vectra sistemini harika yapan özellik de budur. Vücudunuza yaptırmayı düşündüğünüz bir işlemin sonuçlarını önceden görebilir ve çeşitli ihtimalleri aynı anda görsel olarak değerlendirebilirsiniz. Sonuçta bu ihtimaller arasında bir seçim yaparak kendiniz için doğru tercih yaptığınızdan emin olursunuz ve ardından doktorunuzla beraber tercihleriniz doğrultusunda doğru bir tedavi planı oluşturabilirsiniz.

Vectra 3D simülasyon sistemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Estetik Ameliyat Öncesi Ve Sonrası Görüntünüzü Karşılaştırmanız Mümkün başlıklı yazımızı okuyabilir ve +90 212 236 57 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.