Hydrafacial MD

Hydrafacial® estetik teknolojisinde bir dönüm noktasıdır. Hydrafacial® adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen hydration kelimesinden alır.
Nemlendirme özelliği Hydrafacial®’ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinden ayırır. Hydrafacial® temizleyici, su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hücrelerini ve kirleri yok eder. Tedavi, yumuşatıcı, tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

Hidrasyon sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini arttırdığı kanıtlanmıştır. Hydrafacial® uygulaması cilde hem ihtiyacı olan nemi kazandıran ve bunu yaparken de  tahriş etmeyen bir tedavidir.

Hydrafacial® tedavisi tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. En hassas ciltler bile Hydrafacial® tedavisini kolaylıkla tolere eder. Cilt bakım uzmanımız benzersiz cilt durumunuz için tedavi serumlarını özel olarak karıştırılabilir.

Hydrafacial® tedavisi, 15 dakika ile 45 dakika arası süren hızlı ve etkili bir tedavidir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Bu işlem çoğu kez, “bir boya fırçasının yüzde hafifçe gezinmesi” gibi bir his olarak tarif edilir. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınız yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

Cilt problemlerinde yeni sayılabilecek bir teknoloji olan HydraFacial, 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi içeren cihaz seçilmiştir.

Cilt problemleri, lekeleri, siyah noktalardan kurtulun HD kalitesinde bir cilde sahip olun.

Hydradermabrazyon yöntemi cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği ilk sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrazyon teknolojisi vardır. Her cilt tipine uygun Hydrafacial uygulama solusyonları ile cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar elde edilir.

HYDRAFACIAL® benzersiz bir teknolojiyi kapsayan ve 17 yılı aşkın süredir Amerika ve tüm dünya genelinde birçok kullanıcıya sahiptir.

Hydrafacial® 1996’dan beri dünya’nın saygıdeğer bir  cilt yenileme cihazı olarak varlığını sürdürmektedir. Teknolojisi sürekli olarak katlanarak iyileşmektedir. 2015 yılında da  dünya’nın en iyi cilt yenileme cihazı ödülünü kazanmıştır.

Akne Tedavisi, Skar Tedavisi,
Renk düzensizlikleri
Tıkalı gözenekler, siyah noktalar
Güneş hasarı izleri Hydrafacial uygulamasının ana endikasyonlarıdır.

 

beyaz başlık : Bu başlık ile derin ürün iletimi sağlanır. Özellikle Antiox-6 & DermaBuilder® peptide complex etkenleri cildin derin katmanlarına iletilir.

 

Mavi Başlık: Bu başlık ile Temizleme ve Eksfoliasyon yani cildin ölü tabakasının alınması işlemi yapılır. Activ-4 serum kullanılır.

 

Turunncu Başlık : Bu başlık ile belirli cilt bölgelerinde daha agresif eksfoliasyon yapılır. Activ-4 serumu kullanılır.

 

Teal Başlık: Peeling etkisi için  Beta-HD® & GlySal® Acid Peel  serum kullanılır.

 

Büyük Başlık: Temizleme ve ekfoliasyon vücut bölgeleri için (örn kollar ve Sırt): Activ-4 serum kullanılır.

 

Mavi – Kırmızı Işık Tedavisi: LED (Light Emitted Diode) ışık enerjisi her tür cilt tipinde terapötik etki yaratmak için kullanılabilir. Kırmızı Led diode ışık probunu yağlı ve akne eğilimli ciltlerde tedavi amaçlı kullanabilirsiniz. Tamamen ağrısız ve konforlu bir tedavidir.

 

Lenfatik Drenaj: Cildin toksinlerinden arındırır, ödemi atar ve şişliklerin azalmasını sağlar. Lenfatik Drenajı sağlarken kan sirkülasyonunun hızlanmasını ve artmasını sağlar. Hydrafacial seanslarından önce cildi işleme hazırlamak amacıyla kullanılır.

 

 

Hydrafacial ne için kullanılır ? Ne işe yarar ?


HydraFacial MD®  tüm cilt tiplerinde uygulama yapılabilir.

Genel cilt kalitesini arttırmada yüksek düzeyde etkilidir.

ciltteki ince kırıklar ve çizgilenmeler
cilt elastisitesi ve yumuşaklığı
cilt tonu düzgünlüğü sağlanması
cilt renginin iyileştirlmesi
cilt tonu ve kıvamındaki titrekliğin giderilmesi
cilt dokusu kalitesinin arttırılması
cilt hiperpigmentasyonu giderilmesi
cilt leke tedavisi
cilt güneş hasarı ve lekeleri tedavisi
yağlı ve damarlı cilt tedavisi
genişlemiş ve içi dolmuş cilt porları
ileri seviye yaşlanma bulguları
yaşlı cilt bulguları
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.