Kılcal Damar Lazeri – exotherme

Yeni jenerasyon kılcal damar lazeri EXOTHERME ile istenmeyen damarsal oluşumlarda mucizevi sonuçlar elde edilebiliyor. Cihaz lazer lipoliz cihazı LIPOTHERME ile aynı alt yapıyı kullanmaktadır. Ancak eşsiz özellikteki başlığı ve programlama kartı ile bir anda kılcal damarların baş düşmanı bir güce dönüşmektedir. En büyük özelliği, uygulama sırasında kameralı başlığı ile uygulama yapılacak damar yapısını 10 kat büyüterek ekrana yansıtmasıdır.

lazer atışları

Her lazer şutlamasında damarların kaybolduğu anında ekranda hasta tarafından da gözlemlenebilmektedir. Bu özellik uygulamayı daha keyifli ve katılımlı bir hâle getirmektedir. Diğer önemli özelliği ise uygulamanın neredeyse tamamen ağrısız olmasıdır. Bunun en büyük nedeni damarların büyütülerek çok net olarak görülebilmesi ve enerji en düşük dozda, en iyi şekilde kullanılarak damarların tam olarak üzeri hedeflenerek şutlanması ve ağrıya sebep olabilecek normal cildin lazer ile şutlanmasının engellenmesidir.

Bir diğer sebebi ise 980 nm dalga boyundaki Diode ışığın sadece içinde kan olan damarlar tarafından görülebilmesidir. Bu eşsiz teknoloji ve güvenlik sayesinde bugüne kadar birçok insanın kâbusu olan kılcal damar kümelerinin varlığı ve durumun çözümsüzlüğü artık geride kalmıştır ve basit olduğu kadar eğlenceli bir uygulama ile kolay baş edilebilir hâle gelmiştir.

Genel olarak her bir damar kümesine tek seans uygulama yeterlidir. Bazı damar kümeleri kalınlık ve yoğunluklarına bağlı olarak ikinci seans uygulamaları gerektirebilirler.Uygulama sonrasında dikkat edilecek çok fazla şey yoktur. Kapatılan-büzüşen damarın imajı 3-5 gün kadar devam edebilir. uygulama sonrasında yaklaşık 1-2 gün süren hafif kızarıklık olabilir. Sonuçlar nettir ve çok tatminkârdır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.