Anti aging tedavisi

Anti aging tedavisi ile yaşlanmanın etkilerini geciktirip zamana meydan okumak mümkün. Viora Reaction cihazı; selülit azaltma, vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, cilt yenileme ve daha fazlası için çözüm sunarak daha zinde ve genç görünmenizi sağlar.

Anti aging nedir?

Anti aging yaşlandırmayı geciktirmek için kullanılan yöntemlerin genel adıdır.

Viora Reaction nedir?

Viora Reaction tedavi amacına göre derinliği ayarlanabilir radyo frekans enerjisi ile vakum gücünün birlikte veya ayrı ayrı çalıştığı akılcı, sistematik bir anti aging tedavisi yöntemidir.

Viora Reaction nasıl çalışır?

Radyofrekans enerjisinin ısı aracılığıyla hedeflenen dokunun bazı özelliklerini değiştirebilme yetisi bilinmektedir. Radyofrekans enerjisi ile bağ dokusu elemanlarının fiziksel yapısı uyarılarak yeniden yapılanma tetiklenir ve bu şekilde, hedeflenen dokunun görünümünde iyileşme sağlanır.

TÜM VÜCUTTA ANTİ AGİNG TEDAVİSİ

Viora Reaction sistemiyle vücudun hangi bölgelerinde nasıl tedaviler yapılabilir?

Yüz bölgesinde; alın derisinin sıkılaştırılması, göz çevresi kırışıklıkların azaltılması, göz altı derisinin sıkılaştırılması, orta yüzde gevşeklik ve hafif sarkmanın toparlanması, alt yüzde çene hattını bozan deri sarkmasının giderilmesi, çene altı ve boyun derisinde gevşeklik ve yağlanma sorunlarının giderilmesi gerçekleştirilebilir.

Vücutta ise; kollarda deri sarkmasının iyileştirilmesi, karında deri sarkmasının azaltılması, gevşekliğin sıkılaştırılması, karın derisinde çatlakların görünümünün iyileştirilmesi, diz üstü bölgede bacak derisinin sıkılaştırılması ve selülit benzeri dalgalı deri görünümünün iyileştirilmesi ve ayrıca popo derisinde gevşeklik ve selülit görünümün giderilmesi gerçekleştirilebilir.

Anti aging tedavisi

UYGUN FİYATLI, GÜVENİLİR BİR UYGULAMA

Reaction sistemi, radyofrekans enerjisinin dokuda farklı derinliklere odaklanabilmesini sağlar ve tedavi edilecek doku katmanına istenilen dozda enerji göndererek tedavinin etkinliğini üst seviyelere çıkartır. FDA tarafından onaylanmış bir sistematik içeren bu uygulamanın tüm tedavi protokolleri kesin olarak belirlenmiştir. Bu sayede uygulayıcılara bağlı farklılıklar ortadan kalkar. Reaction sisteminin uygulayıcı için konforu burada başlar çünkü sistem her şeyi bilir, uygulayıcı sadece yapacağı tedaviyi seçer, düğmeye basar ve başlığı deri üzerinde tutar. Hastalar için ise bu uygulamanın avantajlı yanları; uygun fiyat, sonuç garantisi, güvenilirlik ve konforlu tedavidir. Hasta, uygulama sırasında kendisine masaj yapıldığını hisseder ve oldukça konforlu geçirdiği 30 dakikanın ardından günlük rutin işlerine döner.

Seans süreleri tedavinin içeriğine göre 30 dakika ile 1 saat arasında değişir. Seans aralıkları uygulama bölgesine göre 1 hafta veya 2 hafta olarak ayarlanır. Her dört veya altı ayda iki seans hatırlatma ve idame uygulamalar da anti aging tedavisi etkisini sürdürmek adına önerilir.

REACTION, KOMBİNE TEDAVİLERE UYGUN BİR YÖNTEMDİR

Geçen zamanın derimiz üzerindeki etkilerini azaltmak ve geri çevirmek için hiçbir tedavi tek başına yeterli olmaz ancak artık bu savaşta Reaction çok değerli bir anti aging tedavisi silahı olarak yanımızda duruyor. Reaction ile cildinizi koruyacak, yenileyecek ve gençleştirecek tedaviler birlikte yapılabilir. Reaction iğneli girişimsel bir işlem değildir, peelingler gibi soyucu ve güneş dönemlerinde yapılması sakıncalı bir işlem de değildir. Bu nedenle her mevsimde rahatlıkla uygulanabilir.

Anti aging tedavisi ile ilgili sorularınız için +90 212 236 57 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.